COP 14

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzenaimi COP 14, które zaplanowano w dnaich 1-12 grudnia 2008r. w Poznaniu. Wszelkie informacje związane z wydarzeniami COP 14 dostępny w języku angielskim można pobrać ze strony Konwencji Klimatycznej ONZ (pobierz porgram [PDF])

Linki:
UNFCCC http://unfccc.int/2860.php
Oficjalna polska strona Konferencj Stron UNFCCC http://www.cop14.gov.pl/index.php?lang

 
Firma Ecofys Poland Sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu towarzyszącym COP14 w Poznaniu pn. "Econcern Sustainable Energy Event".  Wydarzenie odbywać się bezie równolegle do Konferencji Narodów Zjednoczonych COP14 w dniach 1-12 grudnia 2008 r. w budynku WTC na terenie targów poznańskich. Celem tego wydarzenia jest zaprezentowanie osiągnięć i wyzwań w rozwoju zrównoważonych, przyjaznych klimatowi systemów energetycznych. Eksperci z całego świata w obszarze zrównoważonej energii wezmą udział w szeregu prezentacji, seminariów, dyskusji panelowych oraz sesji naukowych. Do grona naszych prelegentów należą m.in. dr Ricardo Lagos, dr Michal Boni, prof. dr Tomasz Żylicz, prof. C. K. Prahalad, prof. dr Nicolas Stern, prof. Kornelis Blok. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Minister Środowiska prof. Maciej Nowicki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy jednak o dokonanie uprzedniej rejestracji na stronie internetowej www.cop14poznan.com

Szczegółowy program wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.